Přírodní produkty proti nachlazení ochrání i malé děti

Příprava na první podzimní nachlazení by se neměla podceňovat a to obzvláště u malých dětí. Přírodní produkty značky Larfasol jsou ve formě olejových sprejů nebo lízátek vhodné pro děti od tří let. A chutnat budou i dospělým!

Larfasol: Olejové spreje pečující o krk

Přírodní olejové spreje ke snížení podráždění a bolesti v krku, jejichž hlavním složením jsou oleje s antibakteriálními, antivirovými, protizánětlivými, regeneračními a analgetickými účinky – rakytníkový, měsíčkový a bergamotový olej. Jejich užívání je vhodné při chrapotu, nepříjemném pocitu a bolesti, škrábání a lechtání v krku, ale také při pocitech sucha v hrdle, dráždění ke kašli nebo při potížích v dutině ústní, rekonvalescenci po chirurgických zákrocích nebo poranění dutiny ústní.

 

Larfasol: Rakytníková lízátka na imunitu i zdravý krk

Rakytníková lízátka, vhodná nejen pro děti, jako doplněk stravy přispívají k regeneraci podrážděné sliznice krku, chrání jej a hydratují, navíc dodávají tělu vitamín C. Hlavními složkami lízátka jsou rakytníkový olej, kurkumin a pomerančová šťáva. Kromě atraktivní formy mají lízátka také příjemnou sladkou pomerančovou chuť. Jsou vhodná pro děti od 3 let.

 

Sinustrong sprej: Dýchejte volně

Přírodní sprej do nosu ve formě praktického hydrogelu, který nevytéká a snadno se absorbuje. Pomáhá uvolnění dýchacích cest v období viróz či jako podpora správné funkce imunitního systému a zdravého prostředí dýchacích cest. Díky přírodnímu složení se hodí i k dlouhodobému preventivnímu používání.

 

Všechny produkty zakoupíte online v eshopu Pilulka.cz.