Ž I V O T N Í   B A L A N C

Jdi svou vlastní cestou. 

 DRŽ BALANC!

Jsme kamarádky, které baví společně tvořit... Tak začala naše cesta podnikání, kdy z náhodného setkání vzniklo hluboké přátelství a krásný pracovní záměr. Každá z nás má talent na něco úplně jiného, což se skvěle doplňuje. Jedno bez druhého by nevytvořilo tak báječný výsledek. A tak vznikl náš e-shop BALANC.CZ. 

PŘÍBĚH ZNAČKY

UMĚT DRŽET SVŮJ ŽIVOTNÍ BALANC!

Balanc je cesta k vlastní vyrovnanosti.

Vědomé rozhodnutí posunout svůj život k větší stabilitě, hloubce a novým možnostem. Směřovat k důvěře v sebe i v život. Nezůstávat v nespokojenosti, ale hledat cesty k sobě.

Vytváříme výjimečné věci s podporujícím přesahem

Rozhodly jsme se ukazovat možnosti, jak se přibližovat k vlastní vyrovnanosti. Jak podporovat důležité myšlenky, nadhled a podporu vnitřní síly skrze obyčejné věci pro denní život.

Také nejsme pořád v zenu. Moc dobře to známe. V životě přichází situace, kdy se ze svého středu vychýlíme tak rychle, že ani nevíme, jak se to stalo.

Důležité je však nezůstávat v nespokojenosti příliš dlouho. Držet balanc znamená dokázat se přizpůsobit situaci a umět se vrátit zpět do svého středu. Nespoléhat na ostatní, ale důvěřovat především sobě. A také životu, že nic se neděje náhodou, že vše nás učí a posouvá vpřed.

Všechny produkty mají za úkol podpořit, vést k vlastní rovnováze, připomínat, zvědomovat a upevňovat důležité hodnoty. Balancovat životem, vracet se do svého středu a nevzdat to. Vždy existuje cesta. Podpořte vlastní vyrovnanost, upevňujte, co potřebujete posílit, s lehkostí a během chvíle každý den. Zkrátka, držte si svůj balanc!

Pokud nosíte tričko, mikinu nebo čepici Balanc, připomínáte si myšlenky, které vás podpoří. Posíláte informaci do svého podvědomí a tím přepisujete svůj příběh. Měníte vlastní realitu a posíláte zprávu i svému okolí.

Často se rozhodneme ke změně přístupu, myšlení, života, ale pod tlakem všedních dní neudržíme myšlenku, záměr. Smete nás vlna a jsme zase na začátku. Používáním produktů značky Balanc podpoříte vlastní záměr na své cestě.

Pokaždé když se oblékáte, když nosíte oblečení Balanc, když se uvidíte v zrcadle, když se dotknete svého těla, zkuste si vzpomenout na svůj záměr. Pomůže vám to držet balanc.

ZAJÍMÁ NÁS VÝROBA s ohledem na 

šetrnost vůči naší planetě

Jaký je rozdíl mezi bavlnou a biobavlnou? Z pěstování bavlny se postupem času stal velký business, který, jak už to bývá, neřešil, zda porušuje některé normy či pravidla. Díky této neohleduplnosti můžeme na trhu najít pěknou řádku společností (někdy i značkových), jejichž bavlněné oblečení je vyráběno z nekvalitní bavlny, která nesvědčí našemu zdraví a ani životnímu prostředí.

Proto vyrábíme věci zásadně z biobavlny, u které se zemědělci vrací k tradičním způsobům pěstování. Nemůžeme zde tedy najít pesticidy ani jiné chemické látky potřebné pro čištění, napouštění a barvení látek. Nepoužívají se zde ani těžké stroje pro česání bavlny. Zkrátka veškeré nežádoucí postupy jsou nahrazeny tradičními procesy jako je okopávání, přirozené zavlažování či využívání biologických škůdců, jako jsou rostliny, plodiny nebo houby.

Pěstování biobavlny řeší také problém se spotřebou vody, během jejího pěstování je využíváno o 91 % méně vody než při běžném způsobu. Zemědělci se v tomto případě nespoléhají na lokální zdroje pitné či užitkové vody, ale z většiny zavlažují své plodiny dešťovou vodou, kterou následně nechávají opětovně zpracovávat v čističce odpadních vod.

Stejný přístup je uplatňován i u sběru bavlny, který je prováděn pouze ručně a půda tak zbytečně netrpí. Škodlivé chemikálie nenajdeme ani při dalším zpracovávání biobavlny, kdy je z ní vyráběn například bavlněný satén a další barvené tkaniny. 

Jak poznáte, že je výrobek z BIO BAVLNY? Pokud chcete investovat do oblečení či textilií a zároveň trochu ulehčit životnímu prostředí, je pro vás biobavlna tou správnou volbou. Bohužel na trhu můžeme najít společnosti, které se sice pyšní tím, že k výrobě svých produktů používají biobavlnu neboli organic cotton, ale ve skutečnosti tomu tak není. Velká část takových produktů totiž obsahuje pouze minimální množství tohoto materiálu, a to někdy i méně než 3 %. 

Proto jsme hledali co největší kvalitu a myslím, že se nám to podařilo. Naše trička a čepice mají 100% česanou prstencovou bio bavlnu nebo 100% OCS certifikovanou bio bavlnu a všechny mikiny mají 80% OCS certifikovanou bio bavlnu + 20% recyklovaného polyesteru.

 

CERTIFIKÁT OCS 100 - STANDARD PRO ORGANICKÝ OBSAH

Standard pro organický obsah (OCS) platí pro jakýkoli nepotravinářský výrobek obsahující 95-100 procent organického materiálu. Ověřuje přítomnost a množství organického materiálu v konečném produktu a sleduje tok suroviny od jejího zdroje ke konečnému produktu. OCS 100 je zárukou, že konečný produkt obsahuje přesné množství daného organicky vypěstovaného materiálu. OCS umožňuje transparentní, konzistentní a komplexní nezávislé hodnocení a ověřování požadavků na obsah organického materiálu u produktů. OCS 100 zahrnuje zpracování, výrobu, balení, označování, obchodování a distribuci produktu, který obsahuje nejméně 95 procent certifikovaných „organických“ materiálů.

A proč jsme se rozhodli pro produkty právě z biobavlny?
Při výběru oblečení a podobných produktů hraje pro většinu lidí zásadní roli jejich kvalita, která se odvíjí od použitých materiálů. Mezi jedny z těch nejkvalitnějších a zároveň nejvšestrannějších se řadí právě biobavlna, která nabízí vlastnosti jako vyšší měkkost a hebkost, pevnost, pružnost a prodyšnost. Nákupem oblečení z biobavlny získáte kvalitní kousek do vašeho šatníku, který vám dlouho poslouží a zároveň se v něm budete cítit dobře za každé situace. I když si tedy trochu připlatíte, můžete si být jisti, že nakupujete kvalitní zboží a zároveň uděláte i dobrý skutek pro naši planetu.

SPOLEČNĚ MĚNÍME svět K lepšímU!

MĚJ SVŮJ BALANC 

Balanc je životní cesta k vlastní vyrovnanosti. Každý den se snažíme o rovnováhu ve všech oblastech našeho života. Toužíme udržet si příjemnou stabilitu bez častých pádů a bolestí. Proto vyrábíme produkty v limitovaných edicích a v BIO kvalitě, které vám pomohou držet ŽIVOTNÍ BALANC! 

-50 %
Původní cena 721 Kč, ušetříte 361 Kč. Příběh svého života…
-50 %
Původní cena 898 Kč, ušetříte 438 Kč. Důvěra v život…
-50 %
Původní cena 721 Kč, ušetříte 361 Kč. Tričko ŽIJI SVŮJ…
-50 %
Původní cena 981 Kč, ušetříte 491 Kč. Žádný extrém, ať…
-50 %
Původní cena 721 Kč, ušetříte 361 Kč. Často na sebe…
-50 %
Původní cena 1198 Kč, ušetříte 600 Kč. Vše v životě…
-50%
Původní cena 385 Kč, ušetříte 193 Kč. Kruh je symbol…
-50 %
Původní cena 1384 Kč, ušetříte 694 Kč. Každá mince má…