Hubnete? Měníte svůj život? Pořiďte si chytrého pomocníka

Každý moc dobře ví, že jakákoliv změna v životě je složitý proces. Nějakou dobu trvá, než na změnu přistoupíme. Odborníci tvrdí, že proces uvědomování trvá 3 týdny. Po tuto dobu je jakákoliv pomoc vítána.

Diář Life Designer je výborný pomocník ke změně. Naučí vás, jak si máte plánovat svůj čas. Bude vás nutit, zaznamenávat si vaše úspěchy. Stránky můžete bez zničení přemisťovat jak se vám zachce a plánovat si aktivity, které potřebujete zařadit do svého života.

Pokud se chystáte např. hubnout ideální pro vás bude vyplnit si na začátku měsíce svůj cíl a každý týden a den si odškrtávat jeho splnění. Může se jednat o zdraví jídelníček, cvičení nebo vaření zdravé kuchyně.

Pro někoho jiného může být cíl složitější jógová pozice. I tu si můžete zaznamenat do cílů a každý den si odškrtávat její zkoušení. Po třech týdnech uvidíte krásný přehled o tom, jak se vám změna daří, a které dny jsou pro vás ty rizikové.

Černý vzhled je elegantní a ideální k pracovním poznámkám.

Diář Life Designer je navíc uzpůsoben tak, aby vyhověl vytíženému člověku dnešní doby. Přehledně a intuitivně vede svého majitele cestou úspěchu.

Diář Life Designer si můžete objednat na www.lifedesigner.cz od 1120 Kč.

foto: Life Designer