Designové erotické pomůcky pomáhají českým ženám

Erotické produkty z dílny Whoop.de.doo jsou ryze českým výrobkem, za kterým stojí designérka Anna Marešová. Vibrátory a kuličky kladou důraz na hygienu, funkci, jednoduchost a při prvním pohledu samozřejmě na čistotu designu. Samotné pomůcky jsou vyrobené z českého lékařského silikonu Medical silicone a navíc posilují pánevní dno a tak prospívají zdraví.

Anna vytvořila značku Whoop.de.doo jako svojí diplomovou práci a nakonec se rozhodla nápad zrealizovat. Prošla si celým procesem od návrhu, přes výrobu až po prezentaci a distribuci celého produktu. Na výrobu v České republice se zaměřila také díky tomu, že může být u celého procesu a osobně hlídat kvalitu a dodržení návrhu.

Samotné pomůcky jsou vyrobené z českého lékařského silikonu Medical silicone. Jsou jedinečným designovým skvostem, který je zabalen do látkové pytlíčku značky +SWISS COTTON. Ten je vložen do papírového tubusu z dílny Činčera studio.

“Chtěla jsem vytvořit ideální design, který ukáže, že i erotická pomůcka může působit lehce, elegantně a zároveň něžně. Mým cílem také bylo najít hranici mezi erotikou a medicínou a přivést na svět kvalitní produkt ve všech směrech. Nebylo to snadné, ale díky ohlasům od široké veřejnosti a přímo od odborníků – lékařů vím, že se to podařilo.”

Taková slova dělají nejlepší reklamu. Erotické pomůcky, které pomáhají udržovat zdravé ženy? O tom se nám ani nesnilo! Všechny designové skvosty si můžete prohlédnout a zakoupit přímo na www.whoopdedoo.cz.

foto: Whop.de.doo