Co je to keto dieta a proč je tak oblíbená

Proteinová dieta tedy keto dieta obsahuje pouze proteinová jídla. Ty mají snížený obsah cukrů a tuků a zároveň zvýšený obsah bílkovin. Díky tomu v těle dochází ke změně metabolismu a ke zcela přirozenému spalování uložených tuků. Proto jsou výsledky viditelné velmi rychle a optimální příjem bílkovin také zajistí, abyste neztráceli na svalové hmotě a zhubli skutečně jen to, co zhubnout máte.

Na českém trhu najdete několik stylů keto diet. Například i tzv 5 denní dietu Express Diet. Při ní jsou tělu dodávané vysoce kvalitní přírodní proteiny za současného snížení přísunu sacharidů, tuků a energie pod 850 kcal na den. Obvykle jsou prvotním zdrojem energie pro tělo sacharidy. Během 5 denní bílkovinné diety Express Diet je jejich přísun omezen a hlavním zdrojem energie se stává uložený tuk.

Tato metabolická změna se nazývá ketóza. Ketóza tedy spouští rychlé spalování vlastních uložených tuků. 5 denní dieta Express Diet je unikátním produktem, který tento proces v těle nastartuje a dokonale udržuje až do vytoužené hmotnosti.

Výhody 5 denní diety Express Diet

– bez hladovění
– jednoduché držení diety
– bez nutnosti pohybu
– bez jojo efektu
– připraveno do 5 minut
– bez výživového poradce
– 4 jídla denně

Snadno, doma, bez výživového poradce

Program 5denní proteinové diety je navržen tak, že nemusíte být odborníkem na zdravou výživu, ani konzultovat váš jídelníček s výživovým poradcem či lékařem. Jíte 4 jídla proteinové diety Express Diet denně a ta vám poskytnou všechny živiny, vitamíny, minerály a stopové prvky, dokonce ve větší míře jako u běžné stravy. Tvoří tak nutričně vyvážený jídelníček. Zároveň jsou však navržena tak, aby Vás neustále udržovala ve stavu ketózy, tedy spalování tuků, bez pocitu hladu.
Bez hladovění

Odbourávání tuku během ketózy produkuje ketony (dají se změřit i v moči), které v mozku účinně tlumí pocit hladu a navozují pocity dobré nálady a energie. Proto většina uživatelů 5denní proteinovou dietu Express Diet výborně snáší a je schopna vydržet až do konce bez pocitu hladu, což je jedna z hlavních výhod našeho dietetického programu.

Bez jojo efektu

Jojo efekt vzniká jako důsledek redukční diety, během níž se metabolismus zpomalí a po jejím skončení přiberete mnohdy i více kilogramů, než jste zhubli. Express Diet váš bazální metabolismus naopak zrychluje tím, že pravidelně 4krát denně jíte, a tím, že se snižuje váš poměr tuků ke svalové hmotě. Během 5denní diety vaše tělo nestrádá a nehladoví, takže po jejím skončení nemá tendenci si rychle ukládat zásoby.

Express Diet se vyrábí ve Finsku, které je známé svým, pro Skandinávii typickým, starostlivým postojem k přírodě a ke zdraví. Produkty pocházejí z prvotřídních surovin, neobsahují glutaman sodný, chemická dochucovadla, ani špatná Éčka.

Express Dietu seženete v autorizovaném eshopu www.dobrapriroda.cz za 1475 Kč.