Bio Matcha Tea Harmony získal už podruhé ocenění Produkt roku

MatchaTea

Čaj Matcha Tea se neustále snaží představovat nové výrobky, které by zákazníkům zelený zázrak matcha přiblížily. Kromě vlastních šejkrů nabízí i množství potravin s matcha, mezi které patří i Matcha čokoláda nebo Bio Matcha Tea Shake s banánem nebo meruňkou.

Nyní přichází novinka, Bio Matcha Tea Premium, čaj ceremoniální kvality, který se hodí pro meditativní a tradiční přípravu nebo pro ty, kteří uvítají silnou dávku energie. Tento čistě přírodní energetický nápoj má velmi jemnou chuť a obsahuje extra vysoký podíl čajového kofeinu a L-theaninu. Navozuje tak pocit intenzivního soustředění a silný energetický náboj při nižší dávce matcha.Není divu, že Bio Matcha Tea Harmony získal už podruhé ocenění Produkt roku od Heureky.cz!

Proč Matcha?

Konzumace čaje Matcha podporuje rovnoměrné rozložení energie v těle, čímž až o 30 – 40% zrychluje metabolismus a zpomaluje stárnutí. Matcha Tea Vám umožní udržet koncentraci po dlouhou dobu a zároveň vede k uvolnění a relaxaci. V jeho složení najdete proteiny, kofein, vlákninu, vitamíny A-karoten, E, minerály jako jsou železo, vápník, draslík, zinek, katechiny, aminokyseliny.

Matcha Tea můžete zakoupit v eshopu Pilulka.cz.